Specialist recrutare (WGR/01/21)

Descrierea postului:

• Implementarea independentă a procesului de recrutare (editarea și publicarea reclamelor, achiziționarea și selectarea candidaților, realizarea interviurilor de recrutare).

• Recrutarea de angajați pentru funcții de nivel mediu și scăzut.

• Pregătirea rapoartelor privind candidații.

• Pregătirea documentației necesare angajării unui angajat.

• Realizarea sarcinilor curente legate de procesele aflate în desfășurare.

Cerințe:

• Experiența în recrutarea angajaților.

• Cunoasterea comunicativa a limbii engleze.

• Cunoștințe bune despre MS Office și capacitatea de a utiliza echipamente de birou.

• Cultură personală înaltă, abilități de comunicare și concentrare pe atingerea obiectivelor.

Noi oferim:

• Sistem atractiv de remunerare (2800 RON + bonusuri).

• Toate instrumentele necesare pentru locul de muncă.

• O singura scolarizare de o luna în Polonia.

• Lucrați la domiciliu cu sprijinul substanțial din partea biroului din Polonia.

• Dezvoltare independentă plină de provocări și oportunități de dezvoltare.

• Echipă tânără și prietenoasă – garantăm multe oportunități de integrare în ciuda distanței.

Informatii suplimentare:

  • Date de contact: +48 734141551

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia