Sudor MIG/MAG (constructii metalice) (TMS/10/18)

Descrierea postului:

  • Munca in firma, ce ofera o gama larga de servicii în domeniul metalelor, metalurgiei, sudării mecanice, construcțiilor din oțel și a comenzilor speciale..
  • Sudarea cu ajutorul metodei MIG-MAG constructii metalice (dimensiuni mari).
  • Grosimea medie a placilor este de 40 mm.
  • Pozitiile de sudare: PE, PF, PD.
  • Material: otel structural (S235 la S460).
  • Sudarea în conformitate cu cerințele de calitate din EN1090-2 (clientul poate certifica angajații din fabrică).
  • Munca in schimburi.

Cerinte:

  • Experienta min. 3 ani pe un post similar.
  • Cunoasterea limbii franceze la nivel comunicativ.
  • Experienta aferenta sudarii in conformitatea normei EN1090-2 binevenita.
  • Automobil personal- binevenit.

Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Munca pe termen lung
  • Cazare gratuită ( in totalitate echipat ),
  • Asigurare garantată în Polonia cat și în străinătate,
  • Posibilitate de a accesa avansuri în prima luna.
  • 40 de ore de muncă săptămânal – garantate.
  • Îngrijire îndepărtată pe tot timpul proiectului.
  • Restituire costurilor de amortizare automobilului privind deplasarea de la locul de munca la locul de cazare si vice-versa.
  • Îmbrăcăminte de lucru și unelte pentru munca.
  • Ajutor/Sprijin în timpul organizării transportului până în Belgia.

Informatii suplimentare:

  • Munca cat mai curand posibil!
  • Telefoane de contact: +40 312296055; +48 530924884.

Cum putem să Vă ajutăm?

Agata Kościarz
Senior Recruitment Officer Contactați-ne