fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Sudor-Montator – masini agricole (VMS/01/20)

Descrierea postului:

  • Producerea masiniilor agricole  inovatoare si instrumentelor folosite in agricultura (pluguri, excavatoare, tractoare, etc).
  • Sudarea elementelor de metoda MIG/MAG .
  • Montajul elementelor simple si hidraulice pentru masini agricole .
  • Munca bazata pe desen tehnic.

Ce oferim:

  • Angajare stabilă pe baza contractului de muncă.
  • Plata salariului la termin până pe data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a primi avans în prima lună de muncă.
  • Cazare organizată și achitată de către noi.
  • Echipament,instrumente și îmbrăminte de muncă.
  • Transport gratuit până la locul de muncă – rambursam deprecierea combustibilului dacă te deplasezi cu masina personală.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Consultanță de la distanță pe toată durata proiectului.
  • Programul ”Recomandă job-ul” pentru fiecare persoană recomandată, care va lucra cu noi 3 luni, obții de la 150 până la 300€.

Ce așteptăm:

  • Cel putin 2 ani de experienta pe post similar.
  • Citirea desenului tehnic.
  • Cunoasterea comunicativa: engleza sau germana sau olandeza.
  • Autotorism personal – atuu.

Informații suplimentare:

  • Lucrul de Acum!
  • Contact: 312 296 055; +48 539 924 884
  • Dacă nu aveți experiența cerută, nu vă descurajați! Aplicați și vom încerca să găsim un loc de muncă pentru dvs.!

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?