fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Sudor TIG/Montator (CMS/08/20)

Descrierea postului:

  • Munca într-o companie care construiește și asamblează mașini, precum și structuri din oțel.
  • Sudarea diferitelor elemente prin metoda TIG pe baza desenului tehnic (2D și 3D).
  • Material: în principal oțel inoxidabil, uneori fier.
  • Implementarea asamblării la locațiile clienților (dacă este necesar).
  • Pregătirea materialului pentru sudare.
  • Lucru la inaltime.

Ceea ce oferim:

  • Salariu: 13,50 € net / oră.
  • Angajare stabilă pe baza unui contract de muncă.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare amenajată și plătită de noi.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Programul „Recomandați un loc de muncă”, pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.

La ce ne așteptăm:

  • Min. 3 ani de experiență ca sudor / montator TIG.
  • Abilități de citire a desenului tehnic.
  • Cunoașterea comunicativă a limbii engleze.
  • Carnet de conducere cat. B.

Un avantaj suplimentar va fi:

  • Autorizarea deservirii stivuitorului frontal și puterile de ridicare.
  • Posibilitatea de a lua propria mașină.

Informatii suplimentare:

  • Date de contact:+48 734 141 551.

Cum putem să Vă ajutăm?

Agata Kościarz
Senior Recruitment Officer Contactați-ne