Sudor(ATP/08/21)

Descrierea postului:

  • Cunostinte de sudura cu electrod si electric

       • Materiale: numai oțel și inox
       • Diametru de până la 60 mm și 400 cm lungime
       • Producția de masă și producția de unități mici, în mare parte lucrări repetate
       • Sudurile sunt verificate la o presiune de 8 bari
       • Numai sudori cu certificat de sudură.

Ceea ce oferim:

  • Salariu: 12 € net / oră.
  • Garanție de funcționare stabilă.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Rambursarea costurilor de călătorie de până la 100 EUR, după 160 de ore de muncă.
  • Unelte de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Programul „Recomandă o slujbă” – pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi cel puțin 40 de ore – vei primi până la 1000 RON

La ce ne așteptăm:

  • Experiență la locul de muncă pe cele menționate mai sus poziţie.
  • Cunoștințe comunicative de franceză sau engleza.
  • Acuratețe și diligență în efectuarea lucrării încredințate.
  • Permise de conducere, categoria B.

Informatii suplimentare:

  • Prin decizia de a coopera cu compania noastră, veți obține o garanție de stabilitate și continuitate a angajării. Lucrăm întotdeauna cu companii care garantează proiecte pe termen lung. Dacă doriți să vă schimbați locul de muncă, vă vom ajuta să găsiți un alt angajator potrivit pentru dvs.
  • Informatii suplimentare: +40 729 152 607

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia