Sudori TIG si montatori de tevi(LTH/05/21)

Descrierea postului:

  • Sudarea metoda TIG
  • Sudarea țevilor de încălzire din oțel carbon negru: 40 – 250 mm , 90% din timpul de lucru.

  • Pregatirea materialelor pentru asamblare: taierea, prelucrarea tevilor.
  • Instalarea de tevi subtiri din plastic si metal pentru instalatii de incalzire in hale industriale.
  • Instalarea conductelor de otel pana la DN 250 mm.
  • Instalarea instalatiilor hidraulice in camerele cazanelor.
  • Asamblarea radiatoarelor pe pereti.
  • Instalarea cazanelor si colectoarelor.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență într-o poziție similară.
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.
  • Fiabilitate, disponibilitate, independență.

Ceea ce oferim:

  • Salarizarea: 14 € net/ oră.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare amenajată și plătită de noi.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.

Un avantaj suplimentar va fi:

  • Permis categoria B.

Informatii suplimentare:

  • Munca cat mai curand posibil!
  • Contact telefonic: +40 729 152 607

Prin decizia de a coopera cu compania noastră, veți obține o garanție de stabilitate și continuitate a angajării. Lucrăm întotdeauna cu companii care garantează proiecte pe termen lung. Dacă doriți să vă schimbați locul de muncă, vă vom ajuta să găsiți un alt angajator potrivit pentru Dvs.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia