Tâmplar de clădire (ECU/04/18)

 Descrierea postului:

  • Executerea construcții din lemn  pentru versare betonului.
  • Montajul ușilor și ferestrelor.
  • Montajul garniturilor, clanțelor, broaștelor și așa mai departe.
  • Montajul  eșafodajelor.
  • Montajul  pereților.
  • Montajul scăriilor, dulapilor și așa mai departe.

 Cerințe:

  • Experiența în muncă  pe montaj ferestrelor.
  • Experiența pe post tâmplar de clădire.
  • Cunoștința comunicativă limbii engleze.
  • Cunoștința limbii olandeze – Binevenită.
  • Sunt binevenite persoanele cu propriul automobil.

 Noi oferim:

  • Salariu 17,25 euro brut/pe oră.
  • Angajarea pe condiții olandeze.
  • Salariu săptămânal.
  • 40 de ore de muncă săptămânal – garantate.
  • Cazarea: plătibilă 87,50 euro săptămânal.
  • Asigurarea: plătibilă 21,91 euro săptămânal.
  • Legătura pentru munca este gratuită.
  • Ajutor/Sprijin în timpul organizării transportului până în Olanda.

Informații suplimentare:

  • Angajam imediat!
  • Numerul telefon de contact: +48 734 141 551

Cum putem să Vă ajutăm?

Agata Kościarz
Senior Recruitment Officer Contactați-ne