fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Tamplar/Dulgher (PRT/10/20)

Descrierea postului:

  • Munca într-o companie care se ocupă cu combaterea umezelii în clădiri.
  • Munca constă în combaterea umezelii, securizarea structurilor din lemn, ridicarea umezelii și hidroizolarea subsolurilor.
  • Căutăm dulgheri pentru a demonta, reconstrui și asambla părți ale tavanelor și structurilor de acoperiș, precum și elemente de tâmplărie internă.

Oferim:

  • Salariu: 12 € -13,50€ net / oră.
  • Va garantam munca stabila.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Programul „Recomandați un loc de muncă” pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență pe o poziție similară.
  • Cunoașterea limbii franceze sau olandeze.
  • Fiabilitate, disponibilitate, independență.

 Atu supliimentar:

  • Posibilitatea de a lua propria masina.

Informatii suplimentare:

  • Date de contact: +48 734 141 551.
  • Prin decizia de a coopera cu compania noastră, veți obține o garanție de stabilitate și continuitate a angajării. Lucrăm întotdeauna cu companii care garantează proiecte pe termen lung. Dacă doriți să vă schimbați locul de muncă, vă vom ajuta să găsiți un alt angajator potrivit pentru Dvs.

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?