fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Tehnician de intretinere (PTU/11/18)

Descrierea postului:

  • Munca intr-o companie cese ocupa cu prelucrarea cartofului.
  • Detectarea si eliminarea defectiunilor masinilor.
  • Reparatii mecanice, electrice si pneumatice ale masinilor.
  • Intretinerea masinilor.
  • Adaptarea si remodelarea electrică a mașinilor.

Cerinte:

  • Experienta pe postul de electromecanic a masinilor pentru prelucrarea produselor alimentare.
  • Cunoasterea limbii engleze sau franceze.
  • Permis de conducere si automobil personal – atuu.

Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Munca pe o perioada lunga de timp.
  • Cazare gratuita si echipata.
  • Asigurarea garantata atat in Polonia cat si peste hotare.
  • Costurile de amortizare a automobilului si pentru naveta de la locul de munca la locul de cazare si vice-versa sunt acoperite de firma.
  • Garantate 40 ore de munca ( posibiliatatea orelor suplimentare).
  • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru.
  • Consultanta la distanta pe intreaga durata a proiectului.
  • Haine de lucru si echipament pentru munca.

Informatii suplimentare:

  • Munca cat mai curand posibil!
  • Date de contact: +40 312296055.

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?