fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Instalator – Instalatii termice(CHA/10/21)

Descrierea postului:

  • Executarea instalațiilor de încălzire în case și apartamente
  • Înlocuirea cazanelor, racordurilor, asamblarea conductelor multistrat
  • Instalarea cazanelor cu conexiuni electrice
  • Umplerea manuală a găurilor pentru țevi cu mortar sau ipsos
  • Instalarea încălzirii prin pardoseală

Ceea ce oferim:

  • Salariul: 13 – 15 € net / oră.
  • Garantarea muncii stabile.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Rambursarea costurilor de călătorie de până la 100 EUR, după 168 de ore de muncă.
  • Unelte de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență minimă de 2 ani în desfășurarea activităților menționate mai sus.
  • Cunoștințe comunicative de franceză.
  • Abilități în citirea desenelor tehnice și izometrice.
  • Permis de conducere B.
  • Acuratețe și precizie.

Informații suplimentare:

  • Este binevenită posibilitatea de a vă lua propria mașină.
  • Mai multe informații la telefon: +48600937911

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?