Monter Okien (SD/11/23)

SD Kunststof Kozijnen
Muntendam, Holandia

Poszukujemy doświadczonego montera okien, który od zaraz dołączy do dynamicznego zespołu, realizującego zlecenia w Holandii. Jeśli masz umiejętności techniczne, precyzję i zaangażowanie, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Montaż okien różnego rodzaju, w tym okien drewnianych, plastikowych i aluminiowych
  • Przygotowanie miejsca montażu, usunięcie starych okien i przygotowanie powierzchni
  • Dokładny pomiar okien i dostosowanie ich do otworu
  • Montaż ramy okiennej, zapewnienie jej stabilności i izolacji
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy
  • Współpraca z zespołem

Czego oczekujemy:

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego
  • Doświadczenie zawodowe na takim lub podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność obsługi narzędzi montażowych
  • Samodzielność organizacji stanowiska pracy
  • Czyste i rzetelne wykonywanie zleconych prac
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • Samochód na wyjazd
  • Mile widziane brygady dwuosobowe

 Co otrzymasz w zamian:

  • Stawkę: 12€-14€/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie
  • Jedyna opłata po stronie pracownika to 2€ / dzień za media (internet, woda, prąd itd)
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Zapraszam do kontaktu:

  • Kontakt telefoniczny – +48 668 620 085
  • E-mail – m.morzejko@weegree.com
Rodzaj współpracy:
Informacje dodatkowe:
  • ilość poszukiwanych etatów: 1