Medal Europejski wyróżnieniem dla Weegree

W sali Teatru Wielkiego w Warszawie, odbyła się XXVI edycja Medalu Europejskiego przyznawanego przez Business Centre Club.

W tym roku przyznano aż 177 wyróżnień w tym również dla firmy Weegree. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza, że nasza firma należy do grona przedsiębiorców oferujących usługi na europejskim poziomie.

W czasie gali przyznano również nagrody specjalne. Były to „Ostre Pióra” – które trafiły do przedstawicieli mediów (Rzeczpospolita, Wprost) oraz Honorowe Medal Europejskie, przyznane za zasługi m.in. Ambasadorowi Francji. Laureatom nagród gratulacje składali przedstawiciele władz BCC, którzy podkreślali ich wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości. Odbierający Honorowe Medale podkreślali, że ich sukces jest rezultatem pracy zespołowej.

Nagroda Medal Europejski przyznawana jest firmom spełniającym europejskie normy oraz posiadają wymagane certyfikaty i licencje. Ma ona na celu promowanie europejskiej jakości wśród polskich przedsiębiorców. Więcej o gali wręczenia Medali na stronie BCC.

[nggallery id=27]