Sportowe Mikołajki dla Domu Dziecka

Rozpoczął się najpiękniejszy miesiąc w roku, podczas którego mamy wiele okazji by przekazywać innym pozytywną energię i dobro.

Pierwsza z nich czeka nas  już 6.12, kiedy to każdy chętny będzie mógł zostać świętym Mikołajem. Każdy też powinien tego dnia mieć okazję by spełnić swoje marzenia.

Z myślą o tym powstała idea akcji mikołajkowej organizowanej przez Weegree, dzięki której podopieczni Domu Dziecka w Głogówku otrzymają upragnione świąteczne prezenty! Aby mocniej poczuć klimat świąt postanowiliśmy zatrzymać na chwilę czas i przedłużyć Mikołajki. W ramach akcji odwiedzimy głogówecki Dom Dziecka 8 grudnia i spełnimy marzenia jego podopiecznych. Zależało nam aby dzieci otrzymały rzeczy o których naprawdę marzyły, dlatego przygotowane przez nas paczki są odpowiedzią na ich „list do Świętego Mikołaja” .

To jednak nie wszystko: na dzieci oprócz prezentów czeka również jeszcze jedna niespodzianka! W akcji mikołajkowej biorą udział także opolscy sportowcy. Dlatego też, całą akcję 6 grudnia inauguruje mecz koszykówki, w którym wystąpi również nasza drużyna Weegree AZS KU PO.  Wydarzeniu towarzyszyć będą gry i zabawy dla dzieci, pojawi się również Święty Mikołaj. Dodatkową atrakcją będzie „Mecz Gwiazd” w którym zmierzą się przedstawiciele Urzędu Miasta oraz sponsorzy i przedstawiciele lokalnych mediów. Akcję dodatkowo wspiera firma Decathlon, która również ufundowała prezenty dla Domu Dziecka.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy! Mecz mikołajkowy odbędzie się 6 grudnia o godzinie 15 na hali Politechniki Opolskiej przy ulicy Prószkowskiej. Relację z akcji można dodatkowo śledzić na Facebooku Weegree oraz na naszym Snapchacie, na którym na bieżąco można obserować przygotowania do organizacji Mikołajek w Domu Dziecka.

 

Akcja Mikołajkowa