Pomoc dla rodziny z Kiszyniowa

W wielu polskich miastach prowadzone są obecnie zbiórki darów dla najbardziej potrzebujących.

W związku z porą roku i spadającymi poniżej zera temperaturami nie można zapomnieć o tych, którzy często nie mają ani dachu nad głową, ani ciepłej odzieży. Akcje organizowane są między innymi w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Przemyślu i Lublinie. Zbierana jest odzież, leki i środki opatrunkowe.

Zainspirowani działaniami ludzi dobrego serca, również i my postanowiliśmy nie być obojętni na ludzką krzywdę. Podczas jednej z podróży do Mołdawii, odwiedziliśmy wielodzietną rodzinę mieszkającą w Kiszyniowie. Rodzice wraz z czworgiem dzieci mieszkają w urągających ludzkiej godności warunkach, bez prądu i wody za 90 Euro miesięcznie.

Żywność oraz odzież, które przekazaliśmy pozwolą im na przetrwanie zimy. Chcielibyśmy, aby nie była to jednorazowa akcja i już przygotowaliśmy kolejną partię darów. Bo czasami niewielkie kwoty, mogą uratować komuś życie.
Mamy nadzieję, że akcje takie jak ta, zainspirują do działania wielu z Was. A osobiście liczymy na to, że wraz z rozwojem naszej firmy będziemy w stanie pomagać na większą skalę.
[nggallery id=7]