Monter Balustrad

Opis stanowiska:

  • Montaż balustrad na balkonach, krawędziach stropów oraz montaż schodów
  • Skręcanie elementów metalowych
  • Wiercenie i kołkowanie otworów do mocowań
  • Prace pomocnicze

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako ślusarz, pomocnik ślusarza lub monter konstrukcji stalowych
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Mile widziany samochód na wyjazd
  • Chęci do pracy

Oferujemy:

  • 1900-2000 € miesięcznie netto
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w renomowanej firmie na długi okres.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.

Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ!

Kontakt telefoniczny : +48 532 696 760

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska