Murarz BP/01/24

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników (mile widziane brygady 2 osobowe) specjalizujących się w branży budowlanej, osób lubiących pracować w zespole oraz zaangażowanych w wykonywane obowiązki. Jeżeli szukasz pracy w pełnym wyzwań otoczeniu, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zespołu, gdzie atmosfera sprzyja współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie różnego rodzaju prac związanych z budową i remontem budynków, konstrukcji i murów
  • Przygotowanie materiałów budowlanych: cegły, bloczki, beton, zaprawy klejące, zaprawy murarskie
  • Wiązaniem murów zgodnie z projektem budowlanym
  • Budowanie ścian, fundamentów, kominów i innych elementów konstrukcyjnych
  • Wykańczanie powierzchni
  • Czytanie planów budowlanych
  • Praca z różnymi materiałami (cegła, kamień, bloczki betonowe, pustak)
  • Współpraca z innymi pracownikami budowlanymi i ekipą budowlaną
  • Konserwacja i naprawa istniejących struktur murarskich

Czego oczekujemy:

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Doświadczenie zawodowe
  • Wykształcenie kierunkowe jako murarz
  • Umiejętność stosowania odpowiednich materiałów i narzędzi w zależności od konkretnej pracy
  • Zdolność do samodzielnego pracy, zarówno indywidualnej, jak i w zespole
  • Zdolność do pracy w różnych warunkach atmosferycznych i fizycznych
  • Dobra kondycja fizyczna i chęć do pracy
  • Odpowiedzialność za wykonane prace oraz dbałość o estetykę i jakość wykonanych konstrukcji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bezkonfliktowość

 Dodatkowymi atutami będą:

  • Własny samochód na wyjazd
  • Mile widziane brygady 2 osobowe

 Co otrzymasz w zamian:

  • Stawkę: 13-15€/h netto (zależne od doświadczenia)
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny – +48 539924884
  • E-mail – m.lamot@weegree.com

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska