Operator maszyn

Interesuje Cię stabilna praca na produkcji?  Chcesz się rozwijać w nowoczesnej firmie?

Dodatkowo jesteś fanem słynnych czipsów „w tubie” ?

Świetnie się składa! Dla naszego Klienta, lidera w produkcji opakowań szukamy osób na stanowisko Operatorów Maszyn!

Twoje zadania:

  • obsługa maszyn zgodnie z instrukcją,
  • kontrola jakości wyrobów zgodnie z instrukcją,
  • kontrola przebiegu.
  • będziesz odpowiedzialny za produkcję opakowań do czipsów, które rozprowadzane są na całą Europę!
 Wymagania:
  • doświadczenie w środowisku produkcyjnym,
  • książeczka sanepid,
  • Dobra znajomość języka polskiego (umiejętność czytania | pisania w przypadku obcokrajowców).

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową– po 3 miesiącach możliwe zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta!
  • system pracy 4 brygadówka, praca 12-godzinna (zmiana dzienna 6-18; zmiana nocna 18-6)
  • stawka 3630 zł podstawy +dodatki (dodatek za zmianowość ok 450 zł brutto +

    premia do 500 zł brutto (w pełni osiągalna)= 4580 zł brutto
– Każdy nowy pracownik ma przydzielonego Buddy’ego, który jest odpowiedzialny za jego przeszkolenie i opiekuje się nowym pracownikiem w pierwszych tygodniach pracy!

–  Niedaleko zakładu pracy znajduje się przystanek autobusowy, który kursuje z centrum Kutna do strefy ekonomicznej, rozkład jazdy pokrywa się ze zmianowością zakładu.

Zadzwoń lub wyślij sms  na numer +48 662 173 748 a przedstawimy ci szczegóły !

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska