Rekrutacja na stanowisko Trenera Pokemonów

Najlepsi trenerzy pokemonów w kraju przyjechali do Opola

 

Od kilku dni świat oszalał na punkcie gry Pokemon Go. Coraz więcej osób instaluje aplikację na swoich telefonach komórkowych, by móc wyruszyć na ulice miast w poszukiwaniu pokemonów oraz poznania innych graczy. Pokemonomania dotarła także do Opola, gdzie nasza firma zatrudniła czterech profesjonalnych trenerów pokemonów. Ich zadaniem jest, w ciągu trzech dni złapać, jak najwięcej kultowych postaci dostępnych w Pokemon Go.

combine_images

Zatrudnimy Trenera Pokemonów

Jako opolska agencja pracy, otrzymaliśmy zlecenie zatrudnienia czterech profesjonalnych trenerów pokemonów. W ciągu trzech lipcowych dni 21, 22 oraz 23 lipca będą łapać pokemony w celu przeprowadzenia badania marketingowego. To nietypowe dla nas przedsięwzięcie rozpoczęło się standardową procedurą rekrutacyjną. Podczas niej kandydaci aplikowali na stanowiska przesyłając swoje CV lub listy motywacyjne drogą internetową.

Podejmując się zlecenia, nie spodziewaliśmy się tak ogromnego odzewu ze strony kandydatów, wśród, których znalazły się osoby pochodzące z różnych stron Polski. Ku naszemu zdziwieniu nasza oferta trafiła również poza granice naszego kraju, czego dowodem są zgłoszenia osób pochodzących z różnych miast Europy. Aplikanci, by otrzymać pracę marzeń, przesyłali niesamowicie kreatywne CV oraz listy motywacyjne, które zadziwiały nas swą jakością i formą. Spośród nich, wyselekcjonowaliśmy cztery najbardziej oryginalne i niepowtarzalne.

Wczesnym rankiem 21 lipca wybrani kandydaci zgromadzili się w siedzibie głównej naszej firmy w Opolu, gdzie mogli się poznać, wymienić doświadczeniami i napić pysznej kawy. Zaopatrzeni w telefony komórkowe, powerbanki oraz odziani w profesjonalne stroje trenerów pokemonów, pełni entuzjazmu wyszli na ulice miasta, by rozpocząć swą pracę.

 

IMG_3341

O pracownikach

Nasi nowi, nietypowi pracownicy przyciągali uwagę przechodniów oraz wielu innych graczy gry Pokemon Go. Poznali setki innych pokemonomaniaków, z którymi nawiązali przyjaźnie i umówili się na wspólne łapanie pokemonów w dwa pozostałe dni trwania akcji – 22 i 23 lipca. Trenerzy pokemonów, zaopatrzeni w pełne kosze przepysznych czerwonych jabłek pełniących rolę pokeballi, częstowali innych graczy świetnie się przy tym bawiąc. Trenerzy, w trakcie przerwy w łapaniu pokemonów, otrzymali obiad w restauracji 7rano w Opolu, gdzie wszyscy pracownicy firmy Weegree codziennie spożywają pyszne obiady.

Profesjonaliści w trenowaniu pokemonów spędzili czwartkowy dzień aktywnie w duchu rywalizacji. Ich ogromne zaangażowanie sprawiło, że postanowiliśmy docenić ich pracę organizując konkurs. Ostatniego dnia akcji wyłonione zostaną nagrody w dwóch kategoriach – pierwsza przyznana będzie za złapanie największej liczby pokemonów, druga trafi do trenera, któremu uda się złapać najsilniejszego pokemona.

IMG_3364

Wczorajszy dzień, zarówno trenerom pokemonów jak i nam, minął we wspaniałej atmosferze. Dla nas, zorganizowanie tak oryginalnego przedsięwzięcia, jak zatrudnienie trenerów pokemonów to niecodzienne zadanie. Jesteśmy jednak firmą, która chętnie podejmuje wyzwania i wychodzi naprzeciw pojawiającym się trendom. Dla samych trenerów praca okazała się być świetną zabawą i niezapomnianą wakacyjną przygodą.

IMG_3358

Zobacz wideo relację z piątkowych zmagań trenerów

[videojs mp4=”http://n-1-8.dcs.redcdn.pl/dcs/o2/redefine/cp/hy/hykt6a5nkxytu6wsay4gwrrx4tg7gnqz.mp4″]