Ajutor in constructii (IDN/01/19)

Descriere post:

  • Ajutor in munca de zidarie, demolari si sortari.
  • Pregatirea mortarului.
  • Ajutor la pregatirea cofrajului, cofrajului, întăririlor, fundațiilor, șape, lucrări de terasament.
  • Efectuarea curateniei pe santier.
  • Lucrari pe diferite santiere din Bruxell si periferie.

 Cerinte:

  • Experienta in realizarea activitatilor mentionate mai sus.
  • Studii profesionale (industria constructiilor).
  • Cunoasterea limbii franceze.
  • Permis de conducere cat.B- binevenit.
  • Independenta la locul de munca si disponibilitate.

 Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Cazare gratuita, in totalitatea utilata.
  • Asigurare garantata in Polonia si peste hotarele ei.
  • Posibilitatea avansurilor in prima luna de munca.
  • Consultanta de la distanta pe toata durata proiectului.
  • Returnarea costurilor de amortizare a automobilului si deplasarii la locul de munca.
  • Garantarea 40 ore de munca saptamanale (posibilitatea orelor suplimentare).
  • Imbracaminte si unelte de munca.
  • Ajutor in organizarea plecarii catre Belgia.

Informatii suplimentare:

  • Munca cat mai curand posibil!
  • Contacte: + 40 312296055; +48 539924884.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia