Brutari(DLH/04/24)

Se spune că omul nu trăiește doar cu muncă, dar nici doar cu pâine, așa că merită să adaugi măcar o baghetă la asta! Dacă ești maestru în frământarea aluatului, adori mirosul pâinii proaspete și ai experiență ca brutar, verifică oferta noastră!

Responsabilități:

  • Coacerea pâinii și a baghetelor

  • Pregătirea ingredientelor pentru producție.

    Veți lucra și în tura de noapte, așa că ar fi perfect dacă ești o persoană activă noaptea sau dacă pur și simplu preferi să ai timp liber în timpul zilei.

Ce ne așteptăm de la tine?

  • Experiență în munca ca brutar

  • Cunoștințe de limba engleză sau franceză – nu te descuraja dacă nu cunoști.

Ce îți putem oferi?

  • Stabilitate – garantăm proiecte pe termen lung, cu continuitate în angajare. Dacă vreodată îți dorești o schimbare în carieră, suntem bucuroși să te ajutăm să găsești angajatorul perfect.

  • Salariu (pentru că fără asta nu se poate): 2600 – 3000 brut /luna.

  • Plăți salariale la timp – garantăm un zâmbet larg în fiecare zi de 10 a lunii.

  • Posibilitatea de a primi avansuri în primele luni de angajare.

  • Loc de odihnă, pentru a face și alte lucruri pe care le iubești – oferim cazare și o acoperim.

  • După lucrarea a 168 de ore, vei primi rambursarea costurilor de călătorie de până la 100 euro

  • Instrumente de lucru și echipament de protecție.

  • Supliment pentru deplasarea cu mașina proprie la locul de muncă (pe baza kilometrajului) sau transport asigurat de noi.

  • Asistență la fiecare etapă: înainte de plecare și pe durata proiectului. Ai acces la un coordonator remote care te va sprijini cu plăcere și va răspunde la întrebările tale (cu excepția celor filozofice).

Pentru mai multe detalii:
  • Telefon : +40729152607
  • Adresa de e-mail: c.chelaru@weegree.com

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia