Coordonator p/u angajatii temporari (JF/09/21)

Responsabilitatile tale vor fi:

  • Deservirea clienților și angajaților temporari.
  • Mentinerea relatiilor de afaceri.
  • Pregătirea documentelor pentru legalizarea angajaților in Belgia și înregistrarea acestora.
  • Căutare activă a locuințelor pentru lucrătorii temporari.
  • Coordonarea și organizarea transportului angajaților.
  • Cooperare directă cu departamentul de resurse umane, verificarea documentelor angajaților.

Căutăm pe cineva care:

  • Vorbește fluent limba română.
  • Știe limba engleză la un nivel conversational.
  • Experiența în coordonarea proiectelor la distanță este binevenită.
  • Este o persoană plină de energie, cu o organizare a muncii foarte bună.
  • Este gata să plece în Belgia o dată pe lună.

Noi oferim:

  • Angajare permanentă.
  • Salariu atractiv cu un sistem de comision.
  • O șansă pentru o dezvoltare profesională imensă.
  • Posibilitatea îmbunătățirii continue a calificărilor dvs. profesionale.
  • O plata suplimentară pentru fiecare kilometru pe care călătoriți pentru a lucra cu bicicleta.
  • Acces gratuit la sala de gimnastică și camera de relaxare din birou.
  • Masaj săptămânal gratuit în timpul programului de lucru.

Informatii suplimentare la nr de contact 532 748 399

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia