fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Dulgher/Sarpantier (acoperisuri plate) (VTO/12/18)

 Descrierea postului:

  • Execuția completă a acoperișurilor plate.
  • Izolație: PIR / PUR, vată minerală, sticlă celulară cu bitum fierbinte.
  • Bitum sau barieră de vapori sintetici.
  • Montare pe un singur strat sau pe două straturi.
  • Finisarea acoperișului: marginile, placarea pereților, jgheaburi.
  • Plasarea sistemelor de drenaj: scurgere, deversări, conducte de scurgere, cornișe.

 Cerinte:

  • Minim 3 ani de experiență în străinătate ca dulgher/sarpantier.
  • Cunoașterea comunicativă a limbii franceze.
  • Lipsa contraindicații pentru a lucra la înălțimi.
  • Permisul de conducere categoria B – binevenit.
  • Automobil propriu ca atu.
  • Abilitatea de a lucra în echipă.

 Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Munca pentru o perioadă lungă de timp.
  • Apartament gratuit, complet utilat.
  • Asigurări garantate în Polonia și în străinătate.
  • Capacitatea de a obtine avansuri in prima lună de angajare.
  • Asistență la distanță de-a lungul întregii perioade a angajarii.
  • Costurile returnate de depreciere a mașinii și de navetă.
  • Garantarea a 40 de ore de lucru pe săptămână (ore suplimentare).
  • Haine de lucru și echipament de lucru.
  • Ajutor în organizarea călătoriiei catre Belgia.

Informatii suplimentare:

  • Munca cat mai curand posibil!
  • Date de contact: +40 312296055; +48 539924884.

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?