Electricieni industriali( INS/02/24)

 Descrierea postului:

  • Inlocuirea sistemului electric al unei linii de productie dintr-o fabrica de ciment.
  • 40+ ore lucratoare/saptamana

La ce ne așteptăm:

  • Experiență de minim 3 ani in domeniu.
  • Cunostiinte comunicative de lb. franceza sau engleza.
  • Permis de conducere cat. B

Ceea ce oferim:

  • Salariul: aprox. 2500 euro net/luna.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată de noi.
  • Rambursarea costurilor de călătorie Romania-Belgia până la 100 EURO, după 168 de ore de muncă.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Vouchere de alimente.
  • Asistenta la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Când ești angajat la Weegree, contribui la refacerea pădurilor – vom planta un copac în numele tău!

Informatii suplimentare:

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la +40721.100.393 sau la adresa de e-mail i.ciobanu@weegree.com.

WEEGREE este o companie care funcționează de 20 de ani. Lucrăm cu clienți din Belgia, Germania, Franța, Olanda și Polonia. Angajăm peste 3.500 de persoane anual.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia