Mecanic camioane (VB/08/20)

Descrierea postului:

  • Reparatii mecanice si intretinerea camioanelor.
  • Reparatii si intretinerea stivuitoarelor si instalatii ale companiei.

Oferim:

  • Remunerarea: 15 euro net/h.
  • Achitarea in termen a remunerarii de pana la data de 10 a fiecarei luni.
  • Posibilitatea incasarii avansurilor dupa prima luna a angajarii.
  • Cazare organizata si achitata de catre noi.
  • Instrumente de munca si imbracaminte de protectie.
  • Transport gratuit catre munca – adaos al amortizarii pentru utilizarea automobilului personal pe baza kilometrajului parcurs.
  • Deservirea complexa inaintea plecarii.
  • Suport de la distanta a coordonatorului pe toata durata proiectului.
  • Program „Recomanda o persoana” pentru fiecare persoana ce o angajam din recomandare, persoana ce va activa 3 luni, veti obtine de la 150 la 300€.

Asteptam:

  • Experienta in domeniu.
  • Cunoasterea la nivel conversational al limbii engleze.
  • Abilitatea de a suda.
  • Cunostinte de baza ca electric.

Atuu suplimentar:

  • Carnet de conducere categoria B.

Informatii suplimentare:

  • Telefon de contact: +40 730 095 462 sau +48 539 198 295.
  • In caz ca nu detii experienta ceruta, nu iti pierde curajul! Aplica si noi iti gasim locul de munca perfect!

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia