Mecanici/Electromecanici (HH/I/350)

Descrierea postului:

  • Mecanici/Electromecanici cu cunostiinte de lb. franceza sau engleza pentru diverse companii din Belgia si Franta (fabrica de lemn sau diverse sectoare, de la alimentar la textile) care se ocupa cu instalatii si echipamente de productie,  benzi transportoare etc.
  • 40+ ore lucratoare/saptamana

Oferim:

  • Castiguri salariale incepand de la 2500 euro net/luna.
  • Va garantam munca stabila.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni. Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și subventionată de noi.
  • Decontarea transportului Romania-Belgia in limita a 100 euro, dupa 168 ore lucrate.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Vouchere de alimente.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Asistenta la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență obligatorie de minim 3 ani în domeniu.
  • Cunoștințe comunicative de limba engleza sau franceza.
  • Permis de conducere.

Pentru mai multe informatii, ne puteti contacta la +40721.100.393 sau la adresa de e-mail i.ciobanu@weegree.com.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia