fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Montatori stalpi de iluminat stradal-Soferi C/CE si electricieni(VER/04/24)

 Descrierea postului:

Lucrarea constă în demontarea vechilor stâlpi de lumină, montarea de noi stalpi si conectarea lor la retea. Se lucreaza in echipe de cate 2 (soferi cat C/CE si electricieni).

  • Amplasarea semnelor de avertizare necesare;
  •  Scoaterea stâlpilor de lumină vechi cu ajutorul unei macarale montate pe un camion( o persoana din echipa trebuie sa aiba permis de conducere C/CE valabil si  experiență în operarea unei macarale);
  •  Efectuarea lucrărilor pregătitoare pentru un montaj corect;
  •  Instalarea unui stâlp nou cu împământare;
  •  Finalizarea lucrărilor în conformitate cu standardele.

La ce ne așteptăm:

  • Experienta in domeniu;
  • Cunostiinte de lb. engleza sau neerlandeza;
  • Permis de conducere.

Ceea ce oferim:

  • Salariul: Incepand de la 2100 net/luna.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și subvenționată de noi.
  • Rambursarea costurilor de călătorie Romania-Belgia până la 100 EUR, după 168 de ore de muncă.
  • Transport gratuit la locul de muncă.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Asistenta la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Când ești angajat la Weegree, contribui la refacerea pădurilor – vom planta un copac în numele tău!

Informatii suplimentare:

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la +40721.100.393 sau la adresa de e-mail i.ciobanu@weegree.com.

WEEGREE este o companie care funcționează de 20 de ani. Lucrăm cu clienți din Belgia, Germania, Franța, Olanda și Polonia. Angajăm peste 3.500 de persoane anual.

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?