fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Muncitor polivalent – dulgher (GOMS/01/16)

Descrierea postului:

  • Construcția / montarea peretilor despartitori și a pereților din lemn.
  • Slefuirea, rindeluirea elementelor din lemn.
  • Montaj plinte, plinte din lemn, podele din lemn.
  • Asamblarea / dezasamblarea și ajustarea ferestrelor si usilor interioare și de fatada.
  • Montajul plafoanelor false/suspendate.
  • Munca simpla la asamblarea panourilor sandwich, fațadele clădirilor cu lemn și metal („bardage”).
  • Instalarea elementelor decorative / finisaje interioare cu elemente de lemn și metal.
  • Montarea covoarelor din vinil și linoleum.
  • Munca in atelier si deplasari la clienti.

Cerinte:

  • Minimum 5 ani de experiență de lucru pe un post similar.
  • Cunoștințe la nivel comunicativ de limba engleză sau franceză.
  • Capacitatea de a folosi masini, cum ar fi: ferăstrău vertical, ferăstrău radial, raboteza, polizor.
  • Mașina personala este un atuu.
  • Forța fizică și dorinta de a lucra.
  • Independența, responsabilitate și disponibilitate.

Va oferim:

  • Salariu atractiv
  • Munca pe perioada lunga de timp.
  • Apartament gratuit, complet echipat.
  • Asigurare garantata.
  • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru.
  • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.
  • Consultant la distanta pe toata perioada proiectului.
  • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Informații suplimentare:

Telefon de contact: 0040215291707!

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?