Sudor MIG/MAG (armaturi) (DMA/11/20)

Descrierea postului:

  • Munca in firma ce se ocupa cu producerea armaturii ce participa la constructia caselor individuale, poduri, tuneluri, etc.
  • Sudarea prin intermediul metodelor MIG si MAG (Punctura).
  • Sudarea oțelului negru de diverse grosimi.
  • Munca in echipa- a cate 5 membri.

 Oferim:

  • Remunerarea: 13,93 euro brut/h.
  • Contract oficial de munca.
  • Cazare organizata si achitata de catre noi.
  • Program de munca de 10 h zilnice de luni pana sambata.
  • Instrumente de munca si imbracaminte de protectie.
  • Transport gratuit catre munca – adaos al amortizarii pentru utilizarea automobilului personal pe baza kilometrajului parcurs.
  • Suport de la distanta a coordonatorului pe toata durata proiectului.
  • Program „Recomanda o persoana” pentru fiecare persoana ce o angajam din recomandare, persoana ce va activa 3 luni, veo obtine de la 150 la 300€.

Asteptam:

  • Experienta in domeniu (min. 3 ani).
  • Cunoasterea la nivel conversational al limbii franceze (o singura persoana per grup).

Atu suplimentar:

  • Carnet de conducere cat. B

Informatii suplimentare:

  • Inceperea muncii cat mai curand posibil!
  • Date de contact: +48 734 141 551.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia