Weegree na targach Hannover Messe 2017

Weegree bierze udział w przemysłowych targach w Hanowerze. Firma przedstawia swoją ofertę oraz prezentuje możliwości humanoidalnego robota Peppera, nad którego rozwojem nieustannie pracują jej specjaliści IT.

W tym roku Polska jest krajem partnerskim międzynarodowych targów przemysłowych Hannover Messe 2017, trwających od 24 do 28 kwietnia. Na stoisku opolskim, jednym z ośmiu regionalnych, które pojawiły się na targach, nie mogło zabraknąć firmy Weegree. Przedsiębiorstwo włączyło się w promocję Opolszczyzny jako regionu, który sprzyja inwestorom i nowym kontaktom biznesowym.

Przedstawiciele z Polski prezentują w Hanowerze nasze rodzime osiągnięcia w zakresie innowacyjnych rozwiązań. Firma Weegree ma okazję po raz kolejny pochwalić się jednym z ciekawszych urządzeń dostępnych na rynku – humanoidalnym robotem Pepper działającym w ramach projektu WeegreeOne. Ma on w swoim CV m.in. przejście rozmowy kwalifikacyjnej i kwestę w ramach ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest on również w stanie udzielić pomocy osobie starszej czy zagrać z człowiekiem w karty. Co ważne, nad jego rozwojem cały czas pracują specjaliści z działu IT Weegree. Opolska firma promuje nie tylko polskich informatyków, ale także nowoczesne i nieschematyczne podejście do outsourcingu pracowniczego, przedstawiając profil swojej działalności.

Wśród przedstawicieli z województwa opolskiego znalazły się również firmy Nestro oraz Digital Holding. Warto podkreślić, że delegacji z Opola przewodzi marszałek województwa Andrzej Buła. Targi w Hanowerze odbywają się od 70 lat. Jest to jedna z największych tego typu imprez na świecie. Polskę w tym roku reprezentuje ponad 200 firm.

hannover messe 2017