Weegree dba o swoich pracowników

Weegree to firma istniejąca na rynku od ponad 12 lat, która na przestrzeni tego okresu intensywnie się rozwijała, starając się mieć na uwadze oczekiwania klientów oraz pracowników. Jako doświadczona firma specjalizująca się w outsourcingu i HR mamy świadomość, jak istotna jest dbałość o zapewnienie zatrudnionym jak najlepszych warunków pracy.

Zależy nam na tym, by nasi pracownicy mieli poczucie stabilności zatrudnienia, dlatego proponujemy umowę o pracę. Staramy się oferować takie warunki współpracy, by osoby przez nas zatrudnione miały poczucie, że ich umiejętności i kompetencje są doceniane. Nie ma wątpliwości, że dobre warunki pracy przekładają się na świetne wyniki pracownika. Chcielibyśmy, żeby wraz z rozwojem naszej firmy, liczba korzyści przewidzianych dla pracowników stawała się coraz większa. Obecnie możemy zaproponować przede wszystkim ciekawy pakiet socjalny, uwzględniający między innymi karty Luxmed i Multisport. Do dyspozycji pracowników Weegree jest także pokój relaksu, w którym zainteresowaniem cieszy się fotel do masażu, piłkarzyki, konsola, karaoke czy wygodne kanapy. Na terenie biura firmy funkcjonuje siłownia, również stworzona z myślą o pracownikach naszej firmy.

Weegree dba o zawodowy rozwój zatrudnionych osób. Ważna jest przecież swoboda pracownika w kształtowaniu indywidualnej ścieżki kariery. Dokładamy starań, by pracownicy mieli dostęp do wszelkich niezbędnych do pracy narzędzi, organizujemy ciekawe spotkania integracyjne. Weegree to firma, która przykłada wagę do wskazówek i spostrzeżeń pracowników, by wciąż móc się rozwijać i zmieniać na lepsze. Nasi pracownicy tworzą zespół zgranych, kreatywnych ludzi.