Weegree gościem specjalnym Festiwalu BOSS Rozwój. Kariera. Sukces

W dniach 14-17 kwietnia odbywa się w Opolu Festiwal BOSS. Inicjatorem jest największa studencka organizacja zajmująca się promocją przedsiębiorczości – Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club.

Podczas drugiej już edycji imprezy, organizowane są konferencje, panele dyskusyjne oraz warsztaty. Poruszające są zagadnienia związane z przedsiębiorczością. Zaproszeni na imprezę goście to przedsiębiorcy prężnie działający na rynku pracy. Rozpoznawalni zarówno w reprezentowanej przez siebie branży, jak i poza nią. Są to osoby, które nie tylko osiągnęły sukces zawodowy, ale również stanowią autorytet w świecie biznesu.

Opolskie wydarzenie jest jednym z 19 organizowanych na terenie całej Polski na ponad 35 uczelniach. Ogólnopolski zasięg Festiwalu oraz poziom jego organizacji stanowią o tym, że jest on pozycją obowiązkową w kalendarzu imprez.

Gość specjalny

Wśród gości specjalnych opolskiej edycji Festiwalu BOSS wyróżniona została również firma Weegree i reprezentujący ją Grzegorz Kuliś. Wygłosił on prelekcję na temat „Zarządzanie Opolską Firmą”.

Zawsze traktuje tego typu konferencje jako okazję do bliższego poznania osób, które stanowią dla mnie, jako przyszłego przedsiębiorcy, punkt odniesienia czy wzór do naśladowania. Tym razem również się nie rozczarowałem – mówi Maciek, student IV roku Ekonomii na Uniwersytecie Opolskim.

Prelekcja przybliżyła uczestnikom funkcjonowanie firmy Weegree. Jej rozwój na przestrzeni ostatnich lat oraz znaczenie na opolskim rynku. Jako, że jednym z istotnych fundamentów działalności Weegree jest atmosfera pracy oraz stosunek do pracowników, podczas spotkania zaprezentowany został również aspekt firmy jako przyjaznego pracodawcy.

Naprawdę niewiele firm w Opolu ma podobne podejście do pracownika i tak szeroką ofertę bonusów pozapłacowych – dodaje Piotr, obecny również podczas zeszłorocznej edycji – dobrze wiedzieć, że również opolscy pracodawcy wprowadzają u siebie w firmach podobne mechanizmy.

Wystąpienie kończyła prezentacja działalności Fundacji Weegree. Od lat wspierają dzieci z Domu Dziecka w Głogówku oraz sponsorują wiele inicjatyw sportowych i społecznych.

Projekt Studenckiego Forum Business Centre Club powstał by zachęcić młodych ludzi do nieustannego poszukiwania ścieżek rozwoju i możliwości osiągnięcia sukcesu i satysfakcji zawodowej. Inspiruje, motywuje i uczy.  Prelekcja dotycząca funkcjonowania firmy Weegree oraz przedstawienie pracy w jej szeregach „od kuchni” pokazała uczestnikom Festiwalu BOSS, że upragniony sukces jest w ich zasięgu, a praca może być czymś więcej niż obowiązkiem.
[nggallery id=23]