Weegree na opolskim przystanku kariera

W dniach 23-24 kwietnia odbywał się na opolskim Rynku II Opolski Przystanek Kariera. Impreza adresowana zarówno do uczniów oraz studentów, jak i wszystkich osób poszukujących pracy. Dwudniowe wydarzenie stanowiło świetną okazję do bliższego zapoznania się z ofertą opolskich przedsiębiorców. Ich specyfiką pracy w największych firmach w regionie oraz wymiany doświadczeń.

Wśród tegorocznych wystawców pojawiła się również firma Weegree, która zaprezentowała się odwiedzającym, jako przyjazny i otwarty pracodawca. Na specjalnie przygotowanym stanowisku, goście Przystanku Kariera mogli nie tylko zapoznać się z funkcjonowaniem i działalnością firmy,  aktualnymi ofertami pracy, ale również podzielić się doświadczeniami z obecnymi na wydarzeniu pracownikami Weegree. Celem prezentacji firmy podczas wydarzenia było pokazanie, że Weegree zapewnia nie tylko ciekawą i rozwojową pracę w przyjaznej atmosferze, ale również oferuje wiele bonusów pozapłacowych i każdego dnia dba o swoich pracowników.

Stanowisko wyróżniało się na tle innych wystawców również ze względu na ilość atrakcji przygotowanych dla uczestników imprezy. Każdy odwiedzający miał okazję przenieść się na chwilę do rzeczywistości wirtualnej za pomocą Okulusa oraz wziąć udział w pobudzających kreatywność konkursach. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Gadżety typu mp3 i tablety czy tydzień darmowych obiadów.  Dodatkowo, jako, że pracownicy Weegree są również amatorami sportu, dla wielbicieli aktywnego trybu życia przewidziane były wyjątkowe niespodzianki. Dwie prywatne sesje z trenerem crossfitu oraz kilka wejściówek na zajęcia z crossfitu! Po pełnym emocji zwiedzaniu stoisk i uczestnictwie w przygotowanych warsztatach, goście Przystanku mogli skosztować przygotowanego poczęstunku. Specjalnie na tę okazję Bar 7 rano, w którym na co dzień stołują się pracownicy Weegree, przygotował pyszną zupę z cieciorki i grillowanego bakłażana.

Tegoroczny Opolski Przystanek Kariera zgromadził wielu gości z różnych grup wiekowych. Zarówno uczniów i studentów jak i osoby od dawna przebywające na rynku pracy. Stanowił świetną okazję do prezentacji oferty firmy szerszemu odbiorcy oraz pokazania się z jak najlepszej strony jako pracodawca. Popularność stoiska Weegree była najlepszym dowodem na  to, że cel ten osiągnięto.

[nggallery id=25]