Weegree pomaga spełnić marzenie Tomka

 

Dzięki Fundacji Mam Marzenie, która powstała aby spełniać marzenia polskich dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu, firma Weegree mogła pomóc Tomkowi.

 

Spełnienie marzenia przypadło w bardzo szczególnym czasie a mianowicie w zimowe popołudnie, dokładnie dwa dni przed Wigilią Bożego Narodzenia. Marzeniem 7 letniego Tomka było otrzymanie konsoli Xbox One z kinectem i grami. Przedstawicielki fundacji oprócz prezentu od naszej firmy zabrały ze sobą tort oraz balony i wybrały się do Oławy. Tomek kompletnie nie spodziewał się wizyty i na widok ogromnych pudeł od razu się domyślił jaka może być ich zawartość.
Chłopak, jak zobaczył prezent, był nieziemsko szczęśliwy – jego marzenie zostało spełnione. Wraz ze swoją siostrą Zuzią zabrał się do rozpakowywania prezentu i podłączania urządzenia do telewizora. O dziwo, Tomek nie potrzebował nawet instrukcji, żeby wiedzieć jak wszystko poprawnie podłączyć. Opowiedział także o swojej ulubionej grze, w której może budować, kreować i zwiedzać stworzony świat – Minecraftcie.

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy spełnić pragnienie Tomka. Dzięki temu prezentowi uwierzył, że marzenia się spełniają.  Mamy nadzieję, że prezent dostarczy mu wiele radości i doda siły do walki z chorobą.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”34″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”180″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”100″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]