Operator Maszyn Konwencjonalnych

 Poszukuje doświadczonego i zaangażowanego operatora maszyn konwencjonalnych do naszego zakładu produkcyjnego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę i nadzór nad pracą różnorodnych maszyn konwencjonalnych, zapewniając ich sprawną i efektywną pracę.

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn konwencjonalnych w celu produkcji części zgodnie z wymaganiami technicznymi.
  • Monitorowanie pracy maszyn, diagnozowanie ewentualnych usterek i podejmowanie niezbędnych działań naprawczych.
  • Utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa oraz higieny pracy na stanowisku.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia celów produkcyjnych.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn konwencjonalnych, preferowana znajomość obrabiarek tokarskich, frezarek, wiertarek itp.
  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania instrukcji obsługi maszyn.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.
  • Dokładność, precyzja oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Co oferujemy:

  • Stawkę: 13  €/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska