Specjalista ds. budowy i pielęgnacji terenów zielonych(LJQ/08/23) (HH/I/250)

Opis stanowiska:

  • prace brukarskie (układanie kostki brukowej) oraz kafelkowanie tarasów;
  • montaż drewnianych tarasów, podestów i altanek;
  • prace ziemne;
  • wycinka drzew
  • pełen zakres prac związanych z zakładaniem, rewitalizacją oraz; utrzymaniem ogrodów oraz terenów zielonych.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętności techniczne i budowlane;
  • Komunikatywnej  znajomość języka angielskiego lub francuskiego ;

  • Siły fizycznej i chęci do pracy;

  • Prawa jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem

Co oferujemy:

  • Zarobki 12-13€/h netto

  • Gwarancja stabilnej pracy.

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.

  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.

  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Dodatkowe informacje:

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska