Pracownik magazynu/mroźni (OMS/04/24)

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie przestrzeń magazynowej mroźni i dbanie o jej porządek.
  • Wydawanie i przyjmowanie towaru.
  • Kompletacja lodów pod zamówienia klientów.

Wymagania:

  • Znajomości języka polskiego w mowie i piśmie.
  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku.
  • Wykształcenie podstawowe lub średnie.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęci ich zrobienia.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Co oferujemy:

  • Pracę od zaraz.
  • Zniżkę pracowniczą na lody i ciasta.
  • Łatwy dojazd komunikacją miejską (nr 10 i 21) przystanek Budowlanych – Kępska.
  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia.
  • Opieka koordynatora.
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny – +48 604 223 348

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska