Stylista Fryzjer (FR/03/19)

Opis stanowiska:

  • Strzyżenie oraz modelowanie fryzur.
  • Wykonywanie zabiegów związanych z farbowaniem, rozjaśnianiem, tworzeniem pasemek, balejażem, dekoloryzacją.
  • Wykonywanie masażu głowy, stosowanie odpowiednich środków pielęgnacyjnych etc.
  • Wykonywanie fryzur okolicznościowych
  • Udział w wystawach, pokazach, szkoleniach.

Wymagania:

  • Kreatywność i wyobraźnia.
  • Znajomość technik, sposobów pielęgnacji, zainteresowanie nowinkami w branży.
  • Ambicja, chęć udziału w warsztatach i szkoleniach.
  • Dokładność i precyzja w działaniu.
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie do klienta.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Super atmosferę w zgranym zespole.
  • Pracę dla prestiżowej marki.
  • Bardzo duże możliwości rozwoju, udział w szkoleniach, wsparcie doświadczonej kadry.

Dodatkowe informacje:

  • tel:  +48 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska