Kierownik Utrzymania Ruchu (UR/03/19)

 Opis stanowiska:

  • Kierowanie pracą działu utrzymania ruchu.
  • Organizowanie i nadzorowanie napraw oraz konserwacje profilaktyczne na wydziałach produkcyjnych.
  • Planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji
  • Współpraca z działem produkcji i działem zakupów – konsultowanie projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych.
  • Nadzór nad techniczną eksploatacją instalacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu działem utrzymania ruchu fabryki min. 2 lata.
  • Doświadczenie w prowadzenie projektów – inwestycje typu brownfield lub greenfield.
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie, w którym stosowany jest proces technologiczny ciągły

Dodatkowo:

  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, budowy, odbioru i eksploatacji maszyn.
  • Umiejętność czytania  oraz tworzenia rysunków i dokumentacji technicznej.
  • Wiedza na temat wykonywania prac naprawczych i konserwatorskich na nadzorowanych urządzeniach.
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office.
  • Język angielski – poziom B2

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Premię kwartalna.
  • Pakiet benefitów: karta multisport, Luxmed, nauka języka angielskiego.

 Zapraszam do wysłania cv!

Kontakt telefoniczny: +48 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska