Koordynator pracowników tymczasowych z językiem rosyjskim (ES/02/24)

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Rozwiązywanie problemów, wsparcie i ogólna koordynacja pracowników zatrudnionych na naszych projektach w Polsce
  • Koordynowanie transportu
  • Współpraca z działami sprzedaży, rekrutacji i nieruchomości

Co pomoże Ci na tym stanowisku?

  • Dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i pracy w dynamicznym środowisku

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty system prowizyjny
  • Przyjazny proces wdrożeniowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • Kursy i szkolenia wspierające Twój ciągły rozwój
  • Darmowy parking
  • Dofinansowanie do dojazdów na rowerze
  • Dofinansowanie obiadów
  • Darmowy masaż w godzinach pracy
  • Darmowy dostęp do prywatnej siłowni w biurze 24/7
  • Program poleceń pracowniczych
  • Grupowe ubezpieczenie
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń lub napisz 532 768 399.

Zachęcamy do aplikowania również studentów oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Poszukujemy osoby otwartej na różnorodne sytuacje, niebojących się rozwiązywać konflikty czy przeprowadzać trudne rozmowy.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska