Księgowy/-a ds. sprawozdań z językiem niemieckim/angielskim (OIK/04/24)

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF oraz zgodnych z HGB.
  • Księgowanie faktur przychodzących i/lub wychodzących.
  • Praca z systemem SAP.
  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Pewna obsługa SAP FI (MM i inne moduły).
  • Zainteresowanie językami programowania i inicjatywami digitalizacji.
  • Pewna obsługa programów Excel i PowerPoint.
  • Komunikatywność.
  • Ciekawość i radość z nowych rzeczy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie z RPA (Robotic Process Automation).
  • Doświadczenie z S/4Hana.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym.
  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy i kompetencji.
  • Możliwość przystąpienia do pakietów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa.

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny – +48 604 223 348

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska