Magazynier (MOH/06/23)

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie z branży spożywczej.
  • Obsługa wózka widłowego (uprawnienia UDT).
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru.
  • Rozładunek i załadunek towaru.
  • Sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją.
  • Dbałość o porządek na magazynie i na terenie przyległym.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Aktualna książeczka sanepidowska.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14,14-22,22-6).
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność, punktualność, dokładność, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 4400 zł brutto + około 1000 zł premii.
  • Stawkę podstawową oraz premię frekwencyjną i wydajnościową.
  • Pracę w międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju i awansu.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 538 810 713 Ola

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska