Magazynier/Operator Wózka Widłowego (MOH/06/23)

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego.
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru.
  • Rozładunek i załadunek towaru.
  • Sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją.
  • Dbałość o porządek na magazynie i na terenie przyległym.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT (czołowe i/lub boczne) oraz praktyczne umiejętności w tym zakresie.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność, punktualność, dokładność, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Gwarancję stabilnej pracy w firmie która jest liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy.
  • Zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju.
  • Zatrudnienie w systemie dwuzmianowym.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Pakiety opieki medycznej.
  • Świadczenia realizowane z ZFŚS (m. in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne).
  • Parking dla pracowników.
  • System premiowy.
  • Program poleceń pracowniczych.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 604 742 505 Ada

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska