Magazynier – Sieroniowice (DISIE/12/2023)

Twój zakres obowiązków:

• Zbieranie zamówień przy użyciu systemu słuchawkowego i wózka unoszącego
• Wydawanie towaru z magazynu
• Inne prace magazynowe

Wymagania:

• Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22 i 22-6)
• Nie wymagamy doświadczenia zawodowego ani uprawnień UDT
• Wymagana książeczka sanepidowska

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia ,
• Wynagrodzenie od 28,10-39 zł brutto na god.
• Pracę po 8h dziennie z 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy
• Pracę w systemie 3 zmianowym 6:00 – 14:00; 14:00 – 22:00; 22:00 – 6:00

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu

Alina +48 539 141 051

Yuliia +48 882 788 028

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska