Mechanik Samochodowy/ Mechatronik (RS/08/23)

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników specjalizujących się w mechanice samochodowej oraz diagnostyce komputerowej, osób lubiących pracować w zespole oraz zaangażowanych w wykonywane obowiązki. Jeżeli szukasz pracy w pełnym wyzwań otoczeniu, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zespołu, gdzie atmosfera sprzyja współpracy.

Zakres obowiązków w zależności od stanowiska:

  • Wykonywanie diagnoz i napraw na silnikach, układach hamulcowych, zawieszeniach itp.
  • Prowadzenie bieżących napraw, konserwacji i przeglądów technicznych
  • Montaż i demontaż części zgodnie z instrukcjami producenta
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Obsługa elektronarzędzi stosowanych w branży motoryzacyjnej

Czego oczekujemy:

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń diagnostycznych
  • Znajomość zasad naprawy samochodów różnych marek
  • Samodzielny i odpowiedzialny sposób pracy
  • Dobra kondycja fizyczna i chęć do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bezkonfliktowość

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wykształcenie kierunkowe jako mechanik samochodowy
  • Samochód na wyjazd

Co otrzymasz w zamian:

  • Stawka: 2500-2800 euro netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie ZAPEWNIONE PRZEZ NAS
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny – +48 668 620 085
  • E-mail – m.morzejko@weegree.com

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska