Montator panouri sandwich(POL/10/2021)

Descrierea postului:

  • Instalarea panourilor sandwich in interiorul cladirilor din industria alimentara
  • Montarea(lipirea) panourilor de acoperire (poliester,fibre de sticla) pe pereti existenti si montarea panourilor industriale.
  • Taierea precisa a panourilor cu polizor
  • Instalarea unui tavan suspendat.
  • Instalarea usilor in incaperile create
  • Calculul instalarii structurilor specifice.

Ceea ce oferim:

  • Salariul: 12-13 euro net/h ( in functie de experienta)
  • Garanție de funcționare stabilă.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Rambursarea costurilor de călătorie de până la 100 EUR, după 160 de ore de muncă.
  • Unelte de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Programul „Recomandă o slujbă” – pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi cel puțin 40 de ore – vei primi până la 1000 RON

La ce ne așteptăm:

  • Experiență la locul de muncă pe cele menționate mai sus poziţie.
  • Cunoștințe comunicative de franceză.
  • Acuratețe și diligență în efectuarea lucrării încredințate.
  • Permis de conducere categoria B

Informatii suplimentare +48600937911

Te oferty pracy czekają na Ciebie

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska

W czym możemy Ci pomóc?