Pracownik administracji (TK/02/24)

Poszukujemy osoby pełnej energii, pozytywnej, która lubi pracę z ludźmi, jest skrupulatna oraz nie boi się pracy z dokumentami.

Masz orzeczenie o niepełnosprawności i nie wiesz czy aplikować? Śmiało! 🙂

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością długoterminowej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje
  • Współpracę bezpośrednio z COO firmy
  • Przyjazny program wdrożeniowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • Szkolenia i warsztaty wspierające Twój ciągły rozwój
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Dofinansowanie dojazdów na rowerze
  • Darmowy parking w centrum miasta
  • Darmowy masaż w godzinach pracy
  • Darmowy dostęp do prywatnej siłowni na terenie biura
  • Program poleceń pracowniczych
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Opis stanowiska:

  • Współpraca z COO przy różnych zadaniach
  • Pilnowanie poprawnego obiegu dokumentów w firmie
  • Częściowa kontrola dokumentów dostarczanych do działu finansowego oraz ich wprowadzanie do systemu
  • Zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą z firmy
  • Udział w organizowaniu codziennej pracy biura

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Rzetelność, dokładność
  • Pozytywne nastawienie i chęci do działania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowym atutem będzie:

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • znajomość innych języków obcych

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny – +48 532 768 399
  • E-mail – m.majas@weegree.com

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska