Programista frezarek CNC HEIDENHAIN (BFH/08/22)

Opis stanowiska:

  • Programowanie i obsługa 5-osiowej frezarki Matec 30HV lub DMG DMF Linear 360 ze sterowaniem HEIDENHAIN iTNC 530.
  • Samodzielne mocowanie części na frezarce oraz decydowanie o sposobie frezowania.
  • Obróbka części ze stali i stali nierdzewnej.
  • Praca zarówno na małych jak i dużych elementach.
  • Produkcja jednostkowa – od 1 do 20 sztuk.
  • Dwuzmianowy system pracy.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: około 2200€ netto/msc. + możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.
  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku programisty frezarek ze sterowaniem HEIDENHAIN.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Umiejętność odczytywania pliki z formatu .STEP-FILES (lub Inventor).
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
  • Umiejętność obsługi programu Autodesk.

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny: 735 969 230.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska