Przepalacz w odlewni (G/07/23)

Poszukujemy doświadczonego pracownika do pracy w odlewni, która produkuje odlewy z stali, stali nierdzewnej, żeliwa, stali twardej manganowej, żeliwa szarego i ciągliwego. Wyroby, które produkuje firma to seryjne części dla firm różnej branży. Części ważą od 0,5 kg do nawet 3t.

Opis stanowiska :

  • Odręczne cięcie tlenowe odlewów
  • Obróbka elementów odlewów za pomocą szlifierki
  • Przygotowanie i obróbka końcowa elementów do wycięcia
  • Sortowanie materiałów
  • Praca jest dwuzmianowa

Czego oczekujemy :

  • Doświadczenie w pracy na odlewni
  • Doświadczenie w cięciu palnikiem acetylenowo-tlenowym
  • Predyspozycje do pracy fizycznej
  • Mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i samochód na wyjazd do pracy

Oferujemy :

  • Stawkę : 11,25€/h netto
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie, zapewnione przez nas
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia
  • Po przepracowaniu 168h zwracamy koszty dojazdu do Niemiec w wysokości 100€
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu

Informacje dodatkowe :

  • Kontakt telefoniczny – +48 539924884
  • E-mail – m.lamot@weegree.com

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska