Rektuter – praca dorywcza (dla studenta)

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne prowizje, za każdego poleconego przez Ciebie pracownika, który przepracuje miesiąc!
  • Umowa zlecenie
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb! Studiuj, pracuj i zarabiaj!

Główne zadania:

  • Publikacja ogłoszeń
  • Pozyskiwanie odpowiednich kandydatów z różnych źródeł
  • Prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych
  • Przekazywanie kontaktu do zainteresowanych kandydatów

Wymagania:

  • Lekkość rozmowy, komunikatywność
  • Wysokie nastawienie do pracy z celem
  • Rozbudowana sieć kontaktów
  • Mile widziane jest doświadczenie w rekrutacji
  • Mile widziana jest znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 532 768 399!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska