Specjalista ds. Sprzedaży (ŁD/05/21)

Wiesz, jak sprzedać długopis w czasach, gdy pisze się głównie na komputerze lub masz swoje sposoby, by sfinalizować zakup lodu na Antarktydzie? Świetnie! Jeszcze lepiej, jeśli chcesz oferować ludziom coś, co jednak naprawdę im się przyda i wiesz, jak trafić w ich potrzeby oraz oczekiwania. W takim wypadku możesz zostać naszym przyszłym Specjalistą ds. Sprzedaży, który zajmie się naszymi robotami humanoidalnymi!

Na początek mamy do Ciebie kilka pytań:

  • dążenie do świetnych wyników i realizacja targetów sprawia, że czujesz się jak superbohater?
  • interesujesz się technologią i robotyką i chętnie poznajesz nowinki z tych obszarów?
  • jesteś specjalistą w sprzedaży B2B?
  • uwielbiasz roboty (i chcesz poznać je lepiej!), ale też lubisz pracować z ludźmi i świetnie się z nimi komunikujesz?
  • wiesz, jak ważna jest dobra organizacja pracy i że nie chodzi tylko o idealnie dobrany kolor długopisu do zeszytu lub skarpetek?
  • masz prawo jazdy kat. B i nie boisz się wyjechać na miasto lub (co gorsza!) na rondo?
  • wiesz, jak się przywitać po angielsku, powiedzieć kilka słów o sobie i ogólnie przeprowadzić całą konwersację na różne tematy? (mile widziane!)

Czytając to kiwasz głową?

Doskonale sprawdzisz się w takim razie w następujących zadaniach, jak:

  • realizacja projektów sprzedażowych związanych z robotami humanoidalnymi poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów – tylko pamiętaj o przerwie na sen i jedzenie! 😉
  • skrupulatna analiza rynku pod kątem biznesowego wykorzystania robotów humanoidalnych – liczymy, że dotrzesz do wszystkich źródeł, nawet tych, które jeszcze nie wiedzą, że istnieją,
  • sprawne zarządzanie relacjami z franczyzobiorcami oraz klientami,
  • skuteczne negocjowanie umów i ich finalizacja – znasz fundamentalne techniki negocjacji i umiesz je wykorzystywać,
  • przygotowywanie ciekawych ofert dla klientów oraz prowadzenie intrygujących prezentacji produktowych – tak, żeby każdy z nich odkrył w sobie potrzeby, o których wcześniej nie miał pojęcia,
  • systematyczne raportowanie wyników pracy,
  • profesjonalna współpraca z innymi działami firmy.

Twoja praca jest dla nas ważna, dlatego:

  • oferujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie (podstawę + prowizje),
  • dajemy możliwość rozwoju zawodowego – nie tylko każdy Twój dzień będzie pełen wyzwań oraz ciekawych zadań, ale także sprawi, że będziesz uczyć się cały czas nowych rzeczy, przede wszystkim o naszych robotach (być spodoba Ci się nasz BarOn, czyli robot barman!),
  • zapewnimy Ci wszystkie potrzebne narzędzia, dzięki którym Twój komfort pracy wzrośnie,
  • u nas codziennie się zrelaksujesz – mamy specjalny pokój, w którym znajdziesz różne możliwości na oderwanie się od obowiązków, czyli: konsola, Oculus, dart, piłkarzyki, karaoke (mamy nadzieję, że lubisz śpiewać nie tylko pod prysznicem!), hoverboardy, drona, wygodne kanapy, fotel do masażu i wiele innych, które będziesz mógł osobiście przetestować!
  • zadbamy o Twoje zdrowie i samopoczucie – na terenie biura znajduje się siłownia, a jeśli potrzebujesz odpoczynku od miejskiego zgiełku, to zapraszamy do domu Weegree House Karpacz, gdzie naładujesz baterie!
  • do pracy dojeżdżasz rowerem (szukając po drodze możliwości do aktywnego pozyskiwania klientów)? Możesz liczyć na specjalne dofinansowanie!

Zapraszamy do aplikowania, a w oczekiwaniu na odpowiedź zachęcamy do zapoznania się z naszymi innowacyjnymi robotami: https://weegreeone.com/

Więcej informacji o pracy uzyskasz pod numerem telefonu:  +48 532 768 399.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska